Вівторок, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » МОЗ розповіло до кого передусім приїжджатиме “швидка”

МОЗ розповіло до кого передусім приїжджатиме “швидка”

МОЗ розповіло до кого передусім приїжджатиме “швидка”

Міністерство охорони здоров’я повідомило, що відтепер пацієнтів будуть ділити на 4 типи. Залежно від того, до якого типу буде віднесено пацієнта, то в такій черзі до нього приїде “швидка”. Про це по­ві­до­ми­ла зас­тупни­ця мі­ніс­тра охо­ро­ни здо­ров’я Іри­на Са­дов’як під час бри­фін­гу 18 груд­ня, – пи­ше «Ук­ра­їнсь­ка прав­да».

Передусім “швидка” їхатиме до людей, у яких зупинилось серце, дихання або з’явилась сильна кровотеча. Адже це – критичні стани пацієнта.

Наступний тип – це екстрений стан, коли в пацієнта є втрата свідомості, підозра на інфаркт чи інсульт.

Далі “швидка” попрямує до пацієнта при невідкладному типі, коли людина потребує невідкладної госпіталізації, але загрози її життю немає.

Також у МОЗ виділили ще один тип – це непрофільні випадки. Тобто, коли хворому потрібна медична допомога або огляд, проте його стан нормальний. У такому випадку пацієнт може зачекати на “швидку”.

Окрім цього, у МОЗ від­мі­ни­ли роз­по­діл гро­ма­дян Ук­ра­їни на сіль­ських та місь­ких жи­те­лів, то­му що од­нознач­но не­від­клад­ні ста­ни про­ті­ка­ють од­на­ко­во, як в жи­те­ля се­ла, так і міс­та.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.