Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Можливості для молоді: на Хмельниччині стартує конкурс комп’ютерних презентацій

Можливості для молоді: на Хмельниччині стартує конкурс комп’ютерних презентацій

Можливості для молоді: на Хмельниччині стартує конкурс комп’ютерних презентацій

Хмельницька обласна служба зайнятості оголошує конкурс комп’ютерних презентацій «Фарватер PROFI», який реалізується в межах проєкту «Успішна молодь – успішна громада».

У презентації учасники мають висвітлити найбільш важливі етапи особистісного та професійного становлення, розвитку професійної чи творчої кар’єри відомої особистості міста, села чи громади.

Участь у конкурсі можуть взяти учні 9-10 класів закладів загальної середньої освіти та здобувачі освіти закладів професійно-технічної освіти Хмельницької області, – йдеться на сайті Служби зайнятості.

Вимоги до учасників конкурсу:

• презентація має бути виконана українською мовою у форматі Power Point, обсяг – не більше 10 слайдів;
• дозволяється використовувати будь-які прийоми художньої та комп’ютерної обробки інформації, світлини, малюнки, аудіо та відеофрагменти. Кожен слайд обов’язково має супроводжуватися коментарем відповідно до змісту зображення. У тексті не допускається скорочень назв та найменувань;
• конкурсна робота подається як авторський продукт, що не містить в собі елементів плагіату. Забороняється запозичення та копіювання з робіт інших виконавців.

Терміни проведення конкурсу:

І етап (відбірний): 11-22 жовтня 2021 року – роботи учасників, які зайняли перше місце, допускаються до участі в другому етапі конкурсу;

ІІ етап (півфінал): 26 жовтня – 10 листопада 2021 року – презентація, що на цьому етапі зайняла перше місце, надсилається до обласного центру зайнятості;

ІІІ етап (фінал): 15-23 листопада 2021 року – оцінюються роботи, які зайняли перше місце в II-му етапі конкурсу; відбувається нагородження авторів кращих робіт.

Більш детально ознайомитись про обласний заочний конкурс комп’ютерних презентацій «Фарватер PROFI» можна за посиланням.

Популярні пости