Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Митці Шепетівського району можуть допомогти зібрати кошти на реабілітацію захисників

Митці Шепетівського району можуть допомогти зібрати кошти на реабілітацію захисників

Митці Шепетівського району можуть допомогти зібрати кошти на реабілітацію захисників

Картини, інсталяції, скульптури та хенд-мейд можуть пожертвувати митці Шепетівського району для благодійного заходу. Кошти, виручені на торгах, спрямують на допомогу в реабілітації Героїв Маріупольського військового гарнізону.

Взяти участь запрошує Асоціація родин захисників “Азовсталі”.

Мета нашого заходу: зібрати кошти для допомоги в реабілітації наших військовополонених хлопців та дівчат. Якщо ви готові пожертвувати свою роботу (картину, інсталяцію, хенд-мейд вироби), заповнюйте заявку на участь в події. Придбати ваш виріб можна буде за мінімальний донат, але люди можуть пожертвувати й більше. Деякі роботи будуть виставлені на аукціон. Мистецький захід (виставка-продаж) відбудеться в Запоріжжі, проте, ви можете надіслати свою роботу/ роботи з інших областей, – розповідають організатори.

До 13 серпня можна заповнити анкету для участі. Прийом робіт від учасників, що заповнили заявку, триватиме до 18 серпня.

– Після заповнення google-форми (https://forms.gle/GwgoMo535sJT5ina9) з вами зв’яжуться організатори для уточнення деталей вашої участі в заході. Зібрані під час заходу кошти будуть направлені на Фонд Асоціації родин захисників «Азовсталі», – додають організатори. – Будемо раді бачити ваші роботи на нашому мистецькому заході!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.