П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » На базі Шепетівського ЦПМСД створили центр психологічної реабілітації

На базі Шепетівського ЦПМСД створили центр психологічної реабілітації

На базі Шепетівського ЦПМСД створили центр психологічної реабілітації

Отримати безкоштовну консультацію у психолога чи травмотерапевта військові та їх близькі можуть у Шепетівці. Тут на базі Центру ПМСД працює відділ психологічної реабілітації. Деталі – в матеріалі.

Психологи та травмотерапевти у відділі психологічної реабілітації при Шепетівському ЦПМСД допомагають військовим та їх родинам. У закладі вже налагодили співпрацю з Мінветом, а фахівці центру пройшли відповідне профільне навчання.

Понад 2500 Захисників і Захисниць та їхніх рідних вже отримали послуги з психологічної реабілітації за новим механізмом по Україні, – розповідають у Шепетівському ЦМПСД.

За безкоштовною допомогою фахівців можуть звернутися:

– учасники (-ці) бойових дій;
– особи з інвалідністю внаслідок війни;
– військовослужбовці Збройних Сил, Національної гвардії;
– усі, хто брав безпосередньо участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України;
– члени їх сімей.

– Я запрошую вас в наш центр пройти реабілітацію та отримати саме ту підтримку, яка вам потрібна на даний момент. Професійні психологи, травмотерапевти готові працювати з вами та допомогти всім, кому це потрібно. Ви не самі, вам є куди звернутись, – каже психологиня Маргарита Царьова.

За деталями телефонуйте: +380967452425.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.