П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Білогірщині виникла ДТП за участі легковика і маршрутки

На Білогірщині виникла ДТП за участі легковика і маршрутки

На Білогірщині виникла ДТП за участі легковика і маршрутки

28 грудня близько о 22:00 на трасі Кре­ме­нець — Бі­ла Цер­ква — Ра­ди­ви­лів не­по­да­лік се­ла Во­дич­ки (Бі­ло­гір­щи­на) сталась ДТП. Легковик не розминувся з маршруткою.

Як ви­яви­лось, під час ру­ху ав­то­до­ро­гою ста­лось зіт­кнен­ня ав­то­мо­бі­лів ВАЗ 2110 та Mercedes Sprinter. У по­лі­ції заз­на­чи­ли, що па­са­жирсь­кий мік­ро­ав­то­бус здій­сню­вав пе­ре­ве­зен­ня спо­лу­чен­ням «Кре­ме­нець — Хмель­ницький».

Рятувальники 24 пожежно-рятувального поста прибули на місце пригоди і за допомогою спеціального інструменту деблокували постраждалих пасажирів із розбитих автівок. Одразу після цього каретами швидкої допомоги постраждалих доправили в лікарню.

Далі рятувальники відімкнули батареї живлення, щоб через іскру не сталось займання автомобілів. Потім були усунуті наслідки ДТП та змито з дороги залишки пального, яке розлилося під час зіткнення.

– У ре­зуль­та­ті ДТП трав­му­вав­ся во­дій лег­ко­ви­ка та двоє па­са­жи­рів мар­шрут­ки, — по­ві­дом­ляє ГУ НП в Хмель­ницькій об­ласті.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.