Понеділок, 18 Жовтня
Shadow
Головна » Новини » Культура » » На честь 75-річчя почесного жителя Полонської ОТГ влаштують виставку

На честь 75-річчя почесного жителя Полонської ОТГ влаштують виставку

На честь 75-річчя почесного жителя Полонської ОТГ влаштують виставку

Виставка робіт до 75-літнього ювілею полончанина Анатолія Ткачука, який впродовж свого життя розбудовував місто, та його учнів відбудеться 24 листопада у Полонській дитячій художній школі, – анонсує на своєму fb-профілі очільник міста Франц Скримський.

Уродженець Ізяслава, Анатолій Ткачук, з 1952 року мешкав у Полонному. За внесок у розбудову міста, творчу та громадську діяльність у 2006 році Анатолієві Ткачуку було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Полонного».

Доля обрала його свідком і учасником нової доби в українській історії. Саме йому випало в 1994 році стати першим міським головою. В час його головування місто відсвяткувало своє 1000-ліття, – пише Франц Скримський.

До цього, 6 років (1998-1994 рр.) Анатолій Ткачук очолював Полонську ДХШ. У 1991 відкрили приміщення нової Дитячої Художньої Школи, реконструйоване за його проєктом зі старого Пожежного Депо.

У його творчому доробку серія “Видатних українців”, повязаних із Полонним (кн. Володимира Великого, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Максима Кривоноса, кн. Костянтина-Василя Острозького), а також ряд монументів, що прикрашають місто.

Серед робіт митця: пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам, пам’ятник партизанам-підпільникам періоду німецької окупації 1941 – 1944 рр. Автором архітектурно-художнього оформлення площі Шевченка також був Анатолій Миколайович Ткачук.

Популярні пости