Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » На економічному форумі в росії говорили про переділ Хмельниччини?

На економічному форумі в росії говорили про переділ Хмельниччини?

На економічному форумі в росії говорили про переділ Хмельниччини?

Окупанти хотіли “розчленувати” Україну на округи: Хмельницький мав стати “центром Західного”. Таку інформацію поширили у ЗМІ, та чи правда це?

росіяни замахнулися до переділу України. Карту “розчленування” нашої країни на округи окупанти оприлюднили на економічному форумі у Санкт-Петербурзі.

Джерело цієї інформації – телеграм-канал російського пропагандиста Олександра Коца. З його допису очевидно, що країна-агресорка мала план окупувати всю територію нашої країни і впродовж так званого “перехідного періоду” поділити її на округи. На оприлюдненій пропагандистом мапі видно два округи. Центром одного із них, у фантазії росіян, мав би стати Хмельницький.

Цю мапу прокоментував політолог Олексій Голобуцький. Він вважає це лакмусом того, що росію “умиротворити”, як цього хочуть окремі європейські політики, неможливо:

“Це не квартирна вечірка упоротих імперців котрогось Ґіркіна. Це цілком офіційний економічний форум, на котрому оприлюднено раніше розроблені і утверджені плани з тотальної окупації і поділу України. І це те, що має бути надіслано офіційним Києвом всім союзникам, а також лідерам тих країн, що наполягають на “примиренні” і “завершенні війни” та виступають проти надання Україні зброї, необхідної для перемоги. Ця схема чітко і однозначно твердить, що буде, якщо росію не знешкодити, якщо Україна не здобуде перемогу.

Водночас, дата допису – 14 червня, при цьому, відповідно до офіційної інформації, триває сам форум із 16 по 18 червня. 15 червня, у так званий “нульовий день” форуму, тут зустрічали гостей.

Наразі в інших джерелах інформації про такий “поділ” чи презентацію інформації не оприлюднювали. У програмі форуму тема України згадується у контексті тем “Fake news в епоху глобалізації” та “Мілітаризація кіберпростору”.

Ймовірно, що мапа, оприлюднена пропагандистом – фото з репетиції якоїсь із промов або орієнтована на внутрішнього споживача, який вірить у браваду російських перемог, чи спрямована на те, аби інформаційно вплинути на українське суспільство.

Ми ж знаємо, що незалежно від карт, чи мрій, які малюють собі росіяни, Україна – цільна, неподільна та унітарна країна. Тримаємо стрій і підтримуємо ЗСУ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.