
На громадських слуханнях, що відбулись у Славуті 18 червня, присутні розглянули зміни цін на проїзд у громадському транспорті.
Ці слухання відбулись через звернення перевізників міста щодо перерахунку тарифу. Його регулюють такі чинники, як вартість паливно-мастильних матеріалів, оплати праці тощо.
Як ми інформували раніше, у Кабміні підняли граничну ціну на пальне. Окрім того, в автобусах можна возити лише ту кількість пасажирів, скільки місць для сидіння передбачено у салоні. Тому, більшість перевізників у містах України зазнали збитків під час пандемії та звернулись до своїх міськрад, аби скоригувати тарифи на перевезення.
На момент розгляду звернень альтернативних пропозицій від славутчан не надійшло. Попередньо, ціна за проїзд для дорослих становитиме 8 гривень, для школярів – 2 гривні. Остаточне рішення мають прийняти на виконкомі.