Понеділок, 21 Червня
Shadow
Головна » Новини ТГ » Ізяславська ТГ » » На Ізяславщині організовують бібліотечний велокрос

На Ізяславщині організовують бібліотечний велокрос

На Ізяславщині організовують бібліотечний велокрос

Тематичний велокрос «Стежками Василя Кравчука» відбудеться завтра, 8 червня. Його для місцевих поціновувачів літератури організували працівники Ізяславської ЦРБ.

Маршрут велокросу пролягатиме від Ізяслава до села Кіндратка (де народився автор). Дорогою вело- книголюби завітають до села Ріпки, де вчителював Кравчук. Там на літературних гостинах у місцевій бібліотеці вони поговорять про творчість знаного земляка, а у місцевій гімназії вчителька зарубіжної літератури Людмила Поварчук розповість про життєвий шлях автора.

Буквально пройти “Стежками Кравчука” учасники зможуть на його малій Батьківщині в Кіндратці.

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Довідка: Василь Кравчук – відомий у регіоні та країні поет-гуморист. Народився на Ізяславщині, освіту здобував в Острозькому педагогічному училищі, Рівненському педінституті та Житомирському музучилищі.

Вчителював на рідній Ізяславщині, де заснував хор та згодом керував музичною школою. У літературі став відомий завдяки своїй гумористичній літературі. Член національної спілки письменників України, лауреат літературних премій. Є заслуженим працівником культури України та почесним жителем Ізяслава.

Популярні пости