П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На Ізяславщині вирішували питання щодо забезпечення житлом особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

На Ізяславщині вирішували питання щодо забезпечення житлом особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

На Ізяславщині вирішували питання щодо забезпечення житлом особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

В Ізяславській громаді відбулося засідання комісії з формування пропозицій щодо спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

– Наразі на квартирному обліку в Ізяславській міській територіальній громаді для отримання житла, з метою покращення житлових умов, перебувають 28 осіб віком від 16 до 23 років, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; а також 14 осіб віком від 23 до 35 років, – зазначила Раїса Ткаченко, начальниця відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради.

Крім того, очільниця зазначила, що до Ізяславської міської ради надійшло звернення із пакетом відповідних документів від особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, для виплати грошової компенсації для отримання житлового приміщення.

Комісією було здійснено перевірку поданих документів, а також обстеження житлового приміщення (квартири), яке зацікавило особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Згідно з актом обстеження стану житлового приміщення, ця квартира придатна для проживання в ній, – додала Раїса Ткаченко.

За результатами засідання комісії, присутніми було прийнято відповідні рішення щодо забезпечення реалізації прав особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.