П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На ХАЕС відбулись тренування пожежників

На ХАЕС відбулись тренування пожежників

На ХАЕС відбулись тренування пожежників

На Хмельницькій атомній станції 25 березня рятувальники провели тактичні навчання з гасіння умовної пожежі на шунтуючому реакторі.

Крім того, під час навчань пожежники практично відпрацювали гасіння пожежі наповненого маслом електрообладнання на території ВРП 750 кВ ВП ХАЕС. У навчаннях брали участь працівники 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій (ДПРЗ ГУ ДСНС) України у Хмельницькій області. Також відпрацювали свої навички й аварійні бригади атомної станції.

За сценарієм навчань, через несправність електричної проводки та короткого замикання, сталось загорання шунтуючого реактора, а згодом ще й розлилось мастило на площу більше 50 квадратних метрів.

Під час навчань, після прибуття перших загонів пожежників було розгорнуто штаб із ліквідації надзвичайної ситуації. Також рятувальники оперативно налагодили співпрацю з адміністрацією ХАЕС. Провели розвідку ситуації, а потім розпочали захищати сусідні будівлі від загорання і приступили до безпосереднього гасіння.

Під час навчань виявлено кілька недопрацювань та недоліків у роботі рятувальної групи пожежників. За словами т. в. о. начальника 3 ДПРЗ, полковника цивільного захисту Ігоря Руя, всі ці недоліки виправлять, а з помилок зроблять висновки на майбутнє.

Раніше ми писали про те, що на ХАЕС планують за 4 роки добудувати третій енергоблок.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.