Вівторок, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На ХАЕС визначили переможців ювілейної спартакіади

На ХАЕС визначили переможців ювілейної спартакіади

На ХАЕС визначили переможців ювілейної спартакіади

Напередодні свят на Хмельницькій АЕС, що у Нетішині, відбулась ювілейна ХХ Спартакіада серед працівників цехів та підрозділів. Між собою команди змагались у 12 видах спорту. Про це йдеться на офіційному сайті підприємства.

Змагалися команди працівників атомної станції у турнірах з гандболу, баскетболу 3х3, настільного тенісу, волейболу, футзалу, баскетболу. Демонстрували представники ХАЕС вміння і силу у змаганнях із дартсу, гирьового спорту, перетягуванні канату, плаванні й армспорту, – коментують у пресслужбі ХАЕС.

Загалом, у спартакіаді взяли участь близько 700 учасників та учасниць. Змагання були запеклими і до останнього не можна було визначити очевидного переможця. Усе визначилось на останньому змаганні із баскетболу.

– Саме результати баскетбольного турніру визначили переможців, якими в черговий раз стала команда енергоремонтного підрозділу. Лише одне очко відділило від першого місця представників електричного цеху та рятувальників, які посіли друге місце. До трійки призерів ювілейної Спартакіади увійшла також команда, у складі якої були працівники гідротехнічного цеху, комунального господарства та військової частини, – повідомляють у ХАЕС.

Також за темою:

Популярні пости