П’ятниця, 12 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині чоловік подав до суду на РФ, аби вона відшкодувала 1,2 млн грн моральної шкоди

На Хмельниччині чоловік подав до суду на РФ, аби вона відшкодувала 1,2 млн грн моральної шкоди

На Хмельниччині чоловік подав до суду на РФ, аби вона відшкодувала 1,2 млн грн моральної шкоди

На Хмельниччині чоловік домігся ухвали суду на свою користь, яка постановила виплатити йому 200 тисяч гривень компенсації від РФ за моральну шкоду, якої йому завдала війна. Чоловік нарікав на поганий сон через сирени повітряної тривоги. Про це йдеться в постанові Хмельницького апеляційного суду.

  • У позовній заяві мовиться, що війна призвела до порушення його прав та моральних страждань. За словами чоловіка, він щодня зазнає стресу через повітряні тривоги та тривале перебування в укритті. Тому не може нормально спати, адже “здригається від виття сирен”. Чоловік також скаржився на лідерів громадської думки, через яких у нього “накопичився психологічний негатив і прискорилися процеси старіння”, – йдеться у матеріалах справи.

У заяві чоловік також зазначив, що споглядання ним зруйнованих будівель у Хмельницькому завдає йому додаткового дискомфорту.

  • Хмельницький міськрайонний суд відмовив чоловіку в позові, утім він подав апеляцію, прохаючи з’ясувати всі обставини справи повністю. Крім того, Кабмін України подав відкликання на апеляційну скаргу, пославшись на її необґрунтованість і брак доказів, – додали у суді.

Загалом чоловік вимагав стягнути на свою користь 1,2 млн грн моральної шкоди від росії та 1 грн за шкоду, якої завдала йому Україна через “недобросовісну діяльність органів державної влади”. Та, суд постановив задовольнити позов чоловіка частково, зокрема, що Росія має виплатити чоловіку 200 тисяч гривень за моральні страждання, які йому завдала війна.  

  • З огляду на викладене, суд апеляційної інстанції дійшов висновку про наявність підстав для відшкодування моральної шкоди, завданої неправомірними діями держави Російська Федерація та, враховуючи обставини справи і обґрунтування позову, вважає можливим визначити розмір відшкодування моральної шкоди в сумі 200 000 грн, – йдеться у постанові суду.

головне фото: ілюстративне

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.