Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині чоловік ухилявся від військової служби

На Хмельниччині чоловік ухилявся від військової служби

На Хмельниччині чоловік ухилявся від військової служби

На Хмельниччині засудили чоловіка, який ухилявся від мобілізації. Чоловік отримав повістку про відправку на навчальні збори та проходження військової служби, однак без поважних причин не з’явився. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

– За обвинувачення Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, суд визнав винним 36-річного місцевого жителя в ухиленні від призову на військову службу (стаття 336 КК України). Його засуджено до 3 років позбавлення волі, – зазначають у прокуратурі.

Крім того, в установі додали, що чоловік в період воєнного стану, будучи військовозобов’язаним, обмежено придатним за станом здоров’я для проходження військової служби та не маючи правових підстав для відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, перебуваючи на військовому обліку як офіцер запасу, отримав повістку про відправку на навчальні збори та проходження військової служби, однак без поважних причин не з’явився на вказану дату і час до РТЦК та СП.

Наразі вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.