Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині діють графіки аварійних та погодинних відключень

На Хмельниччині діють графіки аварійних та погодинних відключень

На Хмельниччині діють графіки аварійних та погодинних відключень

Ситуація в енергосистемі критична внаслідок масованого ракетного удару. Як повідомляють в обленерго, у Хмельницькій області нині запроваджені графіки аварійних та погодинних відключень.

Також частина споживачів у нашому регіоні ще залишається без світла. Енергетики прикладають максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення розподілу електроенергії.

На жаль, офіційний сайт АТ «Хмельницькобленерго» працює з перебоями. Внаслідок великої кількості одночасних звернень, сторінка «Відключення за адресами» періодично недоступна. ІТ фахівці займаються питанням.

Енергетики попереджають про можливість тривалих відключень світла.

Зважаючи на складність ситуації, будьте готові до частих вимкнень електричної енергії, які можуть тривати по 4 години та більше.

Це пояснюється тим, що за однією адресою може бути застосовано і графік погодинних відключень, і графік аварійних відключень.

Графіки можуть застосовуватися як одночасно, так і почергово. Все залежить від того, наскільки великий дефіцит електроенергії в системі та які розпорядження надходять від НЕК «Укренерго».

Аварійні відключення, кажуть енергетики, анонсувати не можуть через те, що графіки аварійних відключень впроваджують оперативно.

Графік аварійних відключень запроваджується у дуже швидкому режимі і тільки в разі раптового виникнення аварійного дефіциту потужності в об’єднаній енергосистемі України. В диспетчерів зазвичай є 15 хвилин для виконання розпоряджень НЕК «Укренерго». Тому попередити споживачів заздалегідь неможливо. Але розуміючи важливість, енергетики працюють над синхронізацією Графіка аварійних відключень із Графіком погодинних відключень, який опубліковано на офіційному сайті Товариства у розділі «Відключення» – https://cutt.ly/dMRh9Vr. Варто періодично відслідковувати Порядок черг та графік, у них можуть виникати зміни.

Енергетики закликають споживачів бути ощадними у використанні світла.

Енергосистема потребує розвантаження, а енергетикам потрібно дати змогу здійснювати аварійно-відновлювальні роботи. Будь ласка, поставтеся до цього із розумінням, не вмикайте енергоємного обладнання та максимально економте електричну енергію.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.