П’ятниця, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині кіберполіція викрила розробника пропагандистських веб-ресурсів

На Хмельниччині кіберполіція викрила розробника пропагандистських веб-ресурсів

На Хмельниччині кіберполіція викрила розробника пропагандистських веб-ресурсів

Кіберполіцейські Хмельниччини спільно зі слідчими Хмельницького районного управління поліції викрили чоловіка, що розробляв веб-сайти, на яких агітували за “руський мир”. Ці ресурси правоохоронці вже заблокували, а їх розробника можуть ув’язнити до п’яти років.

48-річний чоловік у власній оселі встановив серверне обладнання, на якому адміністрував створені веб-ресурси. На сайтах розробник розміщував публікації на підтримку росії, окупаційних адміністрацій, збройних формувань, а також виправдовування так званої «спеціальної військової операції» на території України.

Аудиторія цих ресурсів щорічно складала понад 350 користувачів, а загальний об’єм контенту становив 100 терабайтів інформації. Зокрема це були відео та фото, які стосувались комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів, світлини на підтримку дій незаконних збройних формувань та держави-агресора, просування ідей створення так званої «новоросії» і федералізації та популяризація «руського миру» тощо.

За місцем проживання фігуранта поліцейські вилучили комп’ютерну техніку, серверне обладнання, носії інформації та мобільні пристрої, що використовувалися у протиправній діяльності.

В оперативних заходах також брали участь працівники СБУ в Хмельницькій області. Щодо чоловіка відкрили кримінальне провадження за ст. 436-1 Кримінального кодексу України (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів).

Наразі триває досудове розслідування. Затриманому може загрожувати до п’яти років позбавлення волі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.