Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині лісівники збудували ще 5 відпочинкових майданчиків

На Хмельниччині лісівники збудували ще 5 відпочинкових майданчиків

На Хмельниччині лісівники збудували ще 5 відпочинкових майданчиків

Цієї весни лісівники Подільського лісового офісу відкриють для відвідувачів 16 нових рекреаційних комплексів. Лісівники зазначають: розвиваючи рекреацію, їх першочергове завдання – забезпечити людям безпеку та захистити ліс від вогню.

  • 6 відпочинкових майданчиків збудували у Тернопільській області та по 5 – на Хмельниччині і Буковині. Більшість «Лісовичків» уже готові приймати відпочивальників. Ще 2 зони – на завершальній стадії облаштування, – зазначили в офісі.

Чому лісівники зараз будують рекреаційні пункти?

  • Лісівники відкривають відпочинкові зони, аби зберегти екосистему. Лісові пожежі несуть за собою серйозні наслідки для навколишнього середовища та людей. ЛІСІВНИКАМ ДЕШЕВШЕ ЗБУДУВАТИ 1 ПУНКТ, НІЖ ПОТІМ ВІДНОВЛЮВАТИ ДЕСЯТКИ ГЕКТАРІВ ВІД ПОЖЕЖІ! – додали в установі.

Під час воєнного стану та пожежонебезпечного періоду відвідування лісів обмежене. «Лісовичками» фактично перехоплюють потік бажаючих відпочити біля багаття. Зони відпочинку – це безпечні альтернативи для якісного проведення часу на природі.

  • З відкриттям зон відпочинку випадки пожеж зменшилися у десятки разів. Наприклад, якщо у 2022 на Хмельниччині зафіксували 13 пожеж, то минулоріч лише 2, – кажуть фахівці. – Що для гостей комфорт, то для лісівників – додатковий захист від пожеж та засмічення. Адже так люди не заходять в глибину лісу, а зосереджені край доріг. До того ж, вогонь у рекреаційних зонах контрольований і є куди викинути сміття.

Відвідування таких відпочинкових зон безкоштовне.

Геолокації нових рекреаційних куточків: https://docs.google.com/…/1c7OfPrKZ7LsEr5xNsUMQ…/edit…

Посилання на карту з усіма рекреаційними пунктами: https://forestry.org.ua/mv

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.