Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині оновили черги погодинних відключень електроенергії

На Хмельниччині оновили черги погодинних відключень електроенергії

На Хмельниччині оновили черги погодинних відключень електроенергії

Оновлені файли співставлення адрес та черг погодинних відключень оприлюднили на сайті АТ «Хмельницькобленерго».

Так, споживачі можуть визначити, до якої черги відносяться ті чи інші будівлі. Також дізнатися чергу можна у розділі «Відключення за адресою» – у разі наявності відключення та за допомогою чат-ботів iEnergo.

В обленерго наголошують: висвітлення файлів не означає, що відключення гарантовано будуть запроваджені.

Безпосереднє застосування погодинних відключень, режими відключень (цілодобово або у певні години) залежать від стану об’єднаної енергосистеми України, погодних умов, рівня споживання електроенергії тощо. Станом на 22.09.2023 року НЕК «Укренерго» не лімітує дозволену величину потужності для областей. Тобто, наразі погодинні відключення не застосовуються. Якщо ж погодинні відключення будуть запроваджуватися – ми оперативно висвітлимо інформацію щодо конкретних годин відключення та порядку відключення черг, оскільки це залежить від розпоряджень НЕК «Укренерго». Повідомити про відсутність будівлі у файлі, задати питання щодо черги можна за допомогою форми зворотного зв`язку, зазначивши свої ПІП, номер особового рахунку та адресу.

Щодо відключень та їх черговості енергетики радять довіряти лише перевіреним каналам комунікації.

Довіряйте лише перевіреним каналам комунікації щодо відключень: сайту Товариства (https://hoe.com.ua); телеграм каналу АТ «Хмельницькобленерго» (https://t.me/khmelnytskoblenergo); сторінкам АТ «Хмельницькобленерго» у соціальних мережах (Facebook, Instagram).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.