Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині п’яного водія мотоблоку оштрафували на 17 тисяч гривень

На Хмельниччині п’яного водія мотоблоку оштрафували на 17 тисяч гривень

На Хмельниччині п’яного водія мотоблоку оштрафували на 17 тисяч гривень

Красилівський районний суд Хмельницької області визнав винним чоловіка, який п’яним керував мотоблоком і відмовився проходити експертизу на стан алкогольного сп`яніння.

28 листопада в с. Котюржинці Хмельницького району п’яний чоловік керував мотоблоком “Зубр” без державного номерного знака. Після того, як його зупинили поліцейські, чоловік відмовився проходити експертизу на стан алкогольного сп’яніння. На засіданні він заявив, що не відмовлявся від проходження експертизи. Проте поліцейські продемонстрували в суді відеозапис, який був здійснений на місці події. На відео видно відмову чоловіка від огляду, – зазначають у пресслужбі суду.

Однак, суд визнав мешканця Красилівщини винним за керування в нетверезому стані та за відмову від проходження експертизи, призначивши йому 17 тисяч гривень штрафу.

При накладенні стягнення враховано характер вчиненого діяння, щире каяття, відсутність обставин, що обтяжують відповідальність, а тому вважаю необхідним накласти стягнення у виді штрафу. Таке стягнення за вказаною справою є необхідною мірою відповідальності та буде достатнім засобом виховання особи і запобігатиме вчиненню нових правопорушень, – зазначено у рішенні суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.