Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині перевірятимуть документи, транспорт та приміщення

На Хмельниччині перевірятимуть документи, транспорт та приміщення

На Хмельниччині перевірятимуть документи, транспорт та приміщення

У Хмельницькій області розширено перелік заходів безпеки. Зокрема, запровадили перевірку документів в осіб, огляд речей і транспорту, а також службових приміщень. Про це йдеться у спільному наказі начальника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна та начальника Хмельницького обласного ТЦК і СП Володимира Корпача.

  • На час дії правового режиму воєнного стану на території України запровадити перевірку документів в осіб, огляд речей, транспортних засобів, службових приміщень на території Хмельницької області у порядку, визначеному постановою Кабінету міністрів України від 29.12.2021 року № 1456 “Про затвердження Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану”, – зазначається у документі.

Це вже третя редакція спільного наказу. До цього у лютому 2023 року на Хмельниччині було запроваджено перевірку документів в осіб, у серпні додали огляд речей та транспортних засобів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.