Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині підпільно виготовляли підробки брендового одягу

На Хмельниччині підпільно виготовляли підробки брендового одягу

На Хмельниччині підпільно виготовляли підробки брендового одягу

Групу людей на Хмельниччині підозрюють у підробці одягу відомих спортивних брендів.

  • Слідчі ГУНП в Хмельницькій області повідомили чотирьом хмельничанам підозру у незаконному використанні товарних знаків відомих світових брендів спортивного одягу. Злочинну групу організував 33-річний уродженець Туреччини, який тривалий час мешкає у Хмельницькому.

Спільно з іншими учасниками групи чоловік налагодив виробництво та продаж текстильних товарів. При цьому, підозрювані незаконно використовували логотипи відомих світових виробників спортивного одягу. Їх представники виявили підробку та поскаржилися до поліції на порушення їхнього авторського права.

  • На пошиту у підпільних цехах продукцію зловмисники пришивали впізнавані логотипи та реалізовували підробки через посередників, а також у групах відомих месенджерів за значно нижчою ціною, ніж дороговартісний оригінал. За результатами проведених експертиз у сфері інтелектуальної власності, встановлено суму завданих збитків правовласникам, яка сягає понад 6,3 млн гривень. У грудні 2023 року у виробничих та складських приміщеннях, на місцях реалізації та в автомобілях зловмисників правоохоронці провели ряд санкціонованих обшуків. Тоді поліцейські вилучили 2200 одиниць фальсифікованої продукції, фурнітуру, комп’ютерну техніку, чорнові записи тощо.

Чотирьох людей підозрюють у незаконному використанні знаків для товарів, фірмового найменування, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що завдало матеріальної шкоди в особливо великих розмірах.

  • Частина 3 статті 229 Кримінального кодексу України, за якою чоловікам оголосили підозру, передбачає штраф у розмірі від десяти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.