Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині посилиться контроль за вантажоперевізниками

На Хмельниччині посилиться контроль за вантажоперевізниками

На Хмельниччині посилиться контроль за вантажоперевізниками

Напередодні голова Хмельницької ОДА, обласні керівники Національної поліції, Укртрансбезпеки, а також представники агрокомпаній обговорювали питання забезпечення на дорогах габаритно-вагового контролю.

З 1 жовтня набрали чинності нові зміни в законодавстві, якими передбачено автоматичну фіксацію порушень габаритно-вагових параметрів, підвищено відповідальність за перезавантаження не лише перевізника, а й вантажовідправника. Наприклад, за відмову від зважування накладається штраф у розмірі 51 000 гривень, – зазначили у пресслужбі Хмельницької ОДА.

За словами керівника Придністровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Віталія Дзюби, на Хмельниччині буде встановлено додаткові стаціонарні пости.

– У разі зупинення авто працівниками Укртрансбезпеки буде здійснюватись супровід автотранспорту до найближчого зважувального комплексу в межах 50 кілометрів. Тому не варто ігнорувати правила вантажних перевезень та намагатись уникнути пунктів габаритно-вагового контролю, –  додають у пресслужбі.

Нагадаємо, що у Хмельницькій області працюють системи WIM, якими здійснюється зважування автомобіля в русі.

У результат роботи даної системи поменшало випадків порушення габаритно-вагових обмежень. Загалом, з початку року в регіоні зафіксовано 494 факти перезавантаження транспортних засобів, – зазначає  Віталій Дзюба.

Популярні пости