Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині рибалка-порушник заплатить понад 26 000 гривень за завдану шкоду

На Хмельниччині рибалка-порушник заплатить понад 26 000 гривень за завдану шкоду

На Хмельниччині рибалка-порушник заплатить понад 26 000 гривень за завдану шкоду

Городоцький районний суд задовольнив позов обласного управління Державного агентства меліорації та рибного господарства: стягнув з жителя Городоцької ОТГ 26724 гривні шкоди, завданої рибному господарству внаслідок порушень правил рибальства та охорони водних біоресурсів.

– До суду з проханням стягнути збитки, завдані незаконною риболовлею, звернувся представник агентства меліорації та рибного господарства (позивач). Він пояснив, що 28 квітня 2022 року, під час весняно-літньої заборони на лов водних ресурсів, на річці Смотрич поблизу с. Лісогірка Городоцької ОТГ місцевий житель незаконно ловив рибу за допомогою заборонених знарядь – двох сітних екранів, – зазначили у суді.

За грубе порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) суд притягнув його до адміністративної відповідальності, зазначивши, що він завдав збитків рибному господарству України на загальну суму 26724 грн. Попри звернення, рибалка добровільно не відшкодував завдану шкоду. Тож, агентство просило суд стягнути з нього цю суму.

– Суд зауважив, що постанова судді, якою рибалку визнано винним у грубому порушенні правил рибальства, набрала законної сили, тому встановлені обставини не підлягають доказуванню. Розмір збитків підтверджений розрахунками, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.