П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині стартував дитячий табір національно-патріотичного виховання «Eko-life «ЗБРУЧ»»

На Хмельниччині стартував дитячий табір національно-патріотичного виховання «Eko-life «ЗБРУЧ»»

На Хмельниччині стартував дитячий табір національно-патріотичного виховання «Eko-life «ЗБРУЧ»»

21 червня у Хмельницькому районі в межах проєкту «#Поділля_мрій» розпочав роботу дитячий табір національно-патріотичного спрямування та виховання на території бази відпочинку «Eko-life «ЗБРУЧ».

Тут, на березі річки Збруч, матимуть змогу відпочивати та оздоровлюватися, в першу чергу, діти захисників. Адже зараз малеча, як ніхто, страждає від психологічних та фізичних травм внаслідок військових дій, зміни звичного буденного життя, розлуки з батьками та друзями, – повідомляють в Хмельницькій обласній раді.

Також голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк зазначила, що сьогодні національно-патріотичне виховання відіграє одну з ключових ролей у вихованні дітей та є одним із найголовніших чинників становлення гідної особистості.

На прекрасній та мальовничій території бази відпочинку «Eko-life «ЗБРУЧ»» розпочав свою роботу табір літнього відпочинку та оздоровлення. Ще донедавна тут були хащі, сміття та захалустя, а вже сьогодні на дітей очікувало святкове відкриття, танці під сучасні українські пісні та море позитивних емоцій, а головне – цілий день, проведений на свіжому повітрі з друзями без смартфонів та інтернету. Дякуючи такій чудовій ініціативі та швидкій якісній реалізації, діти наших захисників, які боронять кордони рідної держави, матимуть змогу трохи відволіктися від існуючих загроз та оздоровитись, – зазначила голова облради.

На території табору створено всі умови для різноманітних розваг та активного проведення відпочинку: дитячі ігрові та спортивні майданчики, водні прогулянки на катамаранах та байдарках, сцена для творчості та перегляд патріотичних фільмів. Житло укомплектоване належною матеріально-технічною базою. Також на території комплексу працює медичний кабінет та здійснюється повноцінне якісне харчування.

Відпочинок та оздоровлення дітей на території бази відпочинку «Eko-life «ЗБРУЧ»» буде організовано на безкоштовній основі до кінця літа. Одна зміна передбачає семиденне перебування 40 осіб з Волочиської, Війтовецької та Наркевицької тергромад, – коментують в облраді.

Другим етапом реалізації проєкту «#Поділля_мрій» стане відкриття ще одного літнього табору та території Кам`янець-Подільського району.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.