Субота, 6 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині створено міжвідомчу координаційну групу із забезпечення стабільної цінової ситуації в області

На Хмельниччині створено міжвідомчу координаційну групу із забезпечення стабільної цінової ситуації в області

На Хмельниччині створено міжвідомчу координаційну групу із забезпечення стабільної цінової ситуації в області

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій розповів про ситуацію в області станом на вечір 4 квітня. Зокрема очільник зазначив, що в області створена міжвідомча координаційна група із забезпечення стабільної цінової ситуації в Хмельницькій області. Це консультативно-дорадчий орган при обласній військовій адміністрації.

У рамках цієї комісії працюватимуть рейдові групи, які здійснюватимуть контроль за роздрібними цінами на соціально значущі товари: борошно, макаронні вироби, хліб, крупи, цукор, молочні продукти, овочі, окремі лікарські засоби, бензин (А-92 та А-95), дизпаливо, газ для автомобілів, – розповів Сергій Гамалій.

Також в адміністрації нагадують, що в країні йде війна. Потрібно буди вкрай обережними та обачними. Тому нагадаємо алгоритм дій при виявленні снарядів, залишків авіаційних бомб, мін, інших боєприпасів, залишків літальних апаратів.

Якщо ви побачили такі предмети, категорично заборонено наближатись до них, у т.ч. вживати заходів щодо їх знищення. Про такі знахідки слід негайно повідомити правоохоронні органи: поліцію, СБУ, а також органи ДСНС, – додають в обласній військовій адміністрації.

У жодному разі до прибуття правоохоронних органів не розчищайте підходи до вказаних предметів. Не заважайте, а за необхідності, допомагайте працівникам правоохоронних органів при проведенні огляду місця події та подальшого досудового розслідування.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.