Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині відбудеться благодійний забіг, аби придбати дрон та антидронову рушницю для військових

На Хмельниччині відбудеться благодійний забіг, аби придбати дрон та антидронову рушницю для військових

На Хмельниччині відбудеться благодійний забіг, аби придбати дрон та антидронову рушницю для військових

Хмельничани бігтимуть, щоб підтримати батальйон «Штурм». Зібрані кошти підуть на придбання дрона та антидронової рушниці. Долучитися до забігу можуть як дорослі, так і діти.

Організатори – Хмельницька обласна військова адміністрація та ГО «Підтримка України» спільно з «Race Expert» – планують зібрати  приблизно 680 000 грн.

У Хмельницькому 26 березня відбудеться благодійний забіг на підтримку новоствореного стрілецького батальйону «Гвардії наступу» «Штурм». Його мета – зібрати кошти на дрон та антидронову рушницю для захисників, – зазначають у Хмельницькій ОВА.

Організатори зазначили, що кожен учасник забігу, який зареєструється та зробить донат на суму від 300 грн, отримає патріотичну металеву медаль на фініші.

Також на учасників благодійного забігу чекають благодійний аукціон, де можна буде придбати сувеніри від військових; фотозона, де можна буде зробити пам’ятні фото зі захисниками; цікаві конкурси та призи; подарунки від партнерів для всіх зареєстрованих учасників.

Відбуватиметься забіг в парку імені Чекмана. Стартує об 11.00. Дистанція: 3 км — для дорослих, 500 метрів — для дітей.

Зареєструватися можна на сайті https://shturm.support-for-ukraine.org/ або на старті 26 березня о 10.00.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.