Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині відбулася презентація економічної платформи, в якій взяв участь Володимир Зеленський

На Хмельниччині відбулася презентація економічної платформи, в якій взяв участь Володимир Зеленський

На Хмельниччині відбулася презентація економічної платформи, в якій взяв участь Володимир Зеленський

Під час робочої поїздки на Хмельниччину Президент Володимир Зеленський взяв участь у презентації економічної платформи «Зроблено в Україні». До спілкування долучилися перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки України Юлія Свириденко, новопризначений начальник ОВА Cергій Тюрін, заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, представники профільних міністерств, підприємці області та інші запрошені.

  • Для мене є дуже важливим створення нашої платформи “Made in Ukraine” для того, щоб знати в обличчя вітчизняних виробників. Особливо тих, хто працює з початку війни, хто повернувся додому, дає робочі місця та силу нашому бюджету, який потім повністю йде на наших воїнів. Без пафосу, так воно і є: ви та ваш регіон максимально допомагаєте, – сказав Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський також наголосив на важливості забезпечення стабільної роботи енергосистеми області та захисту цивільного населення від ракетних атак.

  • Для нас важливо, щоб люди жили, мали роботу, школи працювали, щоби були бомбосховища, щоби збивалися ракети і дрони, – підкреслив він.

Своєю чергою, перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки України Юлія Свириденко зазначила, що регулярні зустрічі в регіонах з бізнесом є важливою складовою політики «Зроблено в Україні». Завдяки їм вдається долати як точкові проблеми бізнесу, так і виклики для цілих галузей.

  • Візьмімо за приклад Харківщину: область потерпає від російських обстрілів. Щоб підтримати її, майже одразу після спільної з урядовцями наради місцевій владі дозволили звільнити бізнес від регіональних податків, а ми ці кошти компенсуємо. Згодом зробили знижку в 30% на залізничні перевезення для аграріїв регіону, удвічі розширили мікроґранти. І такі приклади маємо в різних областях, – додала Юлія Свириденко.

Цього року в межах платформи «Зроблено в Україні» для Хмельниччини передбачили щонайменше 1,45 млрд грн. Утім, ця сума не остаточна: що активніше бізнеси регіону подаватимуться на програми допомоги, то більше коштів зможуть отримати.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.