Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині відбулося перше засідання Ради з питань ВПО при ОВА

На Хмельниччині відбулося перше засідання Ради з питань ВПО при ОВА

На Хмельниччині відбулося перше засідання Ради з питань ВПО при ОВА

На Хмельниччині під керівництвом заступника начальника ОВА Володимира Юр’єва відбулося перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Хмельницькій обласній військовій адміністрації. Участь в установчих зборах взяли представники профільних підрозділів обласної військової адміністрації та внутрішньо переміщені особи, які проживають на Хмельниччині.

– Від початку повномасштабного вторгнення наша область прийняла понад 500 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які в найважчі моменти змогли знайти у нас прихисток. З них на сьогодні 82 тисячі залишилися на постійне проживання. Обласна адміністрація постійно допомагає цим людям, як в базових потребах, бюрократичних питаннях чи у повсякденному житті. Тепер комунікація з ними буде ще ефективнішою, адже створена при ОВА Рада з питань ВПО складається саме із переміщених осіб, які найкраще розуміють усі потреби цієї соціальної групи. Невдовзі такі ради будуть створені, зокрема, і в районах та у кожній громаді області, – зазначив Володимир Юр’єв.

Так, в ході засідання учасники обрали секретаря, голову та заступника голови Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Хмельницькій ОВА, а також обговорили пріоритетні напрямки роботи з ВПО в області.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.