Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині військовослужбовця судили за домашнє насильство

На Хмельниччині військовослужбовця судили за домашнє насильство

На Хмельниччині військовослужбовця судили за домашнє насильство

Хмельницький міськрайонний суд уже п’ятий раз впродовж 2023 року притягнув до відповідальності 37-річного військовослужбовця за вчинення домашнього насильства.

Він проживає зі своєю співмешканкою в обласному центрі та завдає їй постійних психологічних страждань. Однак, цього разу суд застосував вже не адміністративне покарання, а кримінальне, – зазначають у пресслужбі суду.

У суді зазначили, що чоловік неодружений, має на утриманні 3 неповнолітніх дітей, перебуває на обліку осіб в категорії «Кривдник» (тих, хто чинить домашнє насильство) Хмельницького райуправління поліції.

До жінки постійно звертався з нецензурною лайкою, ображав її честь та гідність, погрожував фізичною розправою, штовхав і давав ляпаси по обличчю. Від дій насильника жінка систематично страждала, була пригнічена та емоційно вразлива, мала підвищений рівень тривожності та страху, відчувала приниження, ображеність та невпевненість, мала понижений рівень самооцінки та стресостійкості, що відбивалося на стані її здоров’я, – йдеться у матеріалах справи.

Суд штрафував його чотири рази: в січні, лютому, березні та квітні на загальну суму 1190 гривень. Однак, це не виправило його поведінку і чоловік вп’яте вчинив домашнє насильство проти своєї співмешканки. Тож, постав перед судом знову. Цього разу – за ст. 126-1 КК України (умисне систематичне вчинення психологічного насильства).

– Свою вину чоловік повністю визнав і щиро розкаявся. Ці обставини, а також те, що має на вихованні малих дітей, суд врахував як пом’якшуючі, призначивши йому покарання у виді штрафу – 3400 гривень, – зазначили в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.