Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині військовий сплатить понад 17 000 гривень штрафу за стрілянину з автомата у бронеплиту

На Хмельниччині військовий сплатить понад 17 000 гривень штрафу за стрілянину з автомата у бронеплиту

На Хмельниччині військовий сплатить понад 17 000 гривень штрафу за стрілянину з автомата у бронеплиту

Хмельницький міськрайонний суд оштрафував військового за постріли із автомата Калашникова у бронеплиту, привезену волонтерами.

– 9 січня близько о 16:00 військовий перебував у складі відпочиваючої зміни, бойового розрахунку автоматичної зенітної гармати на території летовища. Він тричі вистрілив із закріпленої за ним зброї, а саме автомата АК-74. При цьому, використовував не обліковані боєприпаси, – йдеться у постанові суду.

Як зазначають у суді, постріли чоловік здійснив з метою перевірки якості бронеплити, що була отримана як волонтерська допомога. Тобто здійснив порушення правил поводження зі зброєю, а також боєприпасами, під час дії особливого періоду. Цим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-19 КУпАП.

– Під час судового розгляду справи солдат вину визнав. На нього накладено штраф у розмірі 17 000 гривень. Також із правопорушника на користь держави стягнуто 536 гривень судового збору, – додають в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.