Середа, 18 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині вперше пересадили серце

На Хмельниччині вперше пересадили серце

На Хмельниччині вперше пересадили серце

Цієї неділі, 23 січня, у КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» вперше відбулась трансплантація серця. Про це повідомляють у пресслужбі Центру.

Пацієнт, якому пересадили серце, був у “листі очікування” та проходив лікування у Центрі. Він отримав можливість на пересадку після того, як дані померлого донора внесли до Єдиної державної інформаційної системи трансплантації органів та тканин, та внаслідок автоматичного співставлення пари “донор-реципієнт” їх показники співпали. Серце доставили літаком до Хмельницького з Івано-Франківська.

– Ми вдячні всім колегам, які брали участь в такій важливій для нас події, – говорить директор КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Андрій Кланца. – Це ще один крок на шляху розвитку трансплантології в Україні. Трансплантація серця в Хмельницькому стала можливою не лише завдяки високому професіоналізму лікарів і злагодженій та координованій роботі всіх служб, але і родині донора, яка, розуміючи важливість донорства, надала згоду на вилучення анатомічних матеріалів.

Довідка: 

КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» входить до Пілотного проєкту з трансплантації, має відповідну ліцензію. У закладі працює трансплант-координатор. Усі, хто потребує трансплантації, можуть звернутись за консультацією, пройти відповідне обстеження, записатись до, так званого, «листа очікування», отримати якісну високоспеціалізовану медичну допомогу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.