Неділя, 1 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині заборонили цивільним відвідувати ліси

На Хмельниччині заборонили цивільним відвідувати ліси

На Хмельниччині заборонили цивільним відвідувати ліси

В умовах воєнного стану на Хмельниччині запровадили чергові обмеження. З 23 березня з метою запобігання виникнення пожеж у лісах та мінімізації їх наслідків цивільним особам заборонено відвідувати ліси. Відповідне рішення підписав голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Надзвичайники витрачають свої сили та засоби, щоб ліквідувати ці підпали. 30 тонн солярки тільки, щоб доїхати до тих місць. Люди, які створюють проблеми нашим ДСНСкам, хто цим буде займатися, нагадую – наслідки будуть дуже важкі. Голови ТГ мають проводити роз’яснювальну роботу. Нам є з ким воювати, – зазначив посадовець.

Крім того, посадовець зауважив, що на час дії правового режиму воєнного стану у Хмельницькій області забороняється відвідування населенням лісів і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки. Відтак, у лісах можна перебувати лише працівникам лісництв, військовим, представникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, постійним лісокористувачам під час виконання ними службових повноважень.

Звертаюся до мешканців області із закликом не підпалювати сухостій. В умовах війни такі дії є злочином. Лише за останні два дні на Хмельниччині працівники ДСНС були на 107 пожежах, – додає начальник Хмельницької ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.