Вівторок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині знизився рівень злочинності

На Хмельниччині знизився рівень злочинності

На Хмельниччині знизився рівень злочинності

У Хмельницькій області знизився рівень злочинності. Про це говорить начальник Головного управління Національної поліції Хмельницької області Руслан Герасимчук, – передає пресслужба Нацполіції у регіоні.

– Війна в Україні не залишила байдужим жодного справжнього патріота своєї країни. Громадяни долучаються, як можуть, і до захисту рідної землі, і до забезпечення безпеки та порядку на вулицях наших міст і сіл у цей непростий час. На сьогоднішній день уже понад тисячу пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ знову стали до зброї та патрулюють вулиці пліч-о-пліч з діючими працівниками поліції, — розповідає Руслан Герасимчук.

Правоохоронці говорять, стабільна та контрольована ситуація безпеки у регіоні та значне зниження злочинності результат потужного об’єднання зусиль.

— Достроково залишивши з дозволу керівництва миротворчі місії у різних куточках світу, до наших лав повернулися наші колеги-миротворці, міжнародний досвід яких сьогодні безцінний. Представники територіальної оборони разом з правоохоронцями цілодобово працюють на блокпостах, а волонтери і навіть пересічні громадяни, починаючи від підлітка і до поважного пенсіонера, готові будь-якої миті надати нам усю можливу підтримку. Ми це бачимо і цінуємо. 

Поліціянти дякують усім у нашому краї за небайдужість та підтримку.

Головне для усіх нас зараз — це зберігати спокій, мати критичне мислення, холодний розум та дотримуватися інформаційної гігієни, щоб не поширювати фейки, які можуть викликати вигідну ворогові паніку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.