Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччину надійшла гумдопомога з Нідерландів

На Хмельниччину надійшла гумдопомога з Нідерландів

На Хмельниччину надійшла гумдопомога з Нідерландів

На гуманітарний штаб Хмельницької обласної ради знову надійшла півтонна гумдопомога, у складі якої – продукти довготривалого зберігання. Зокрема допомогли в доставці гуманітарного вантажу з Республіки Польща представники підприємства ТОВ «Ресайклінг Солюшинс» в особі Юрія Корнілова.

Допомога буде спрямована для потреб внутрішньо переміщених осіб регіону та військових формувань, що дислокуються на території області,  – зазначили у Хмельницькій обласні раді.

Гуманітарну допомогу від нідерландської благодійної організації Stichting Werkgroep Hulptransporten Oost-Europa (WHOE) (м. Апелдорн) для дітей (одяг, підгузки та фруктове пюре) передав до гуманітарного штабу офіційний представник української громади Нідерландів в Україні Ігор Поліщук, який є і представником Хмельницької благодійної організації «Благодійний фонд Новобудова України».

– У рамках співпраці ця організація з 2017 року залучає гуманітарну допомогу для освітніх та медичних закладів області, а також надає підтримку матеріалами медичного призначення для наших захисників на передовій, – повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної ради.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.