Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На концерті в Нетішині збирали кошти для підтримки Захисників України

На концерті в Нетішині збирали кошти для підтримки Захисників України

На концерті в Нетішині збирали кошти для підтримки Захисників України

З нагоди Дня працівників культури від КЗ “Палац культури міста Нетішина” відбувся концерт. Окрім виступів колективів та юних вихованців, у холі Палацу Культури організували й торгівлю солодощами та сувенірами. Виручені кошти спрямували на підтримку Захисників України.

Організував випічку смаколиків “Жіночий батальйон” разом з волонтерами міста. Підтримати волонтерів долучилися працівники палацу культури.

Загалом, Палац Культури разом з Світланою Кириленко зібрав і передав 19 356 грн:

  • від благодійного концерту – 6 263 грн;
  • від продажу солодощів – 11 668 грн;
  • від продажу сувенірів – 1 425 грн.

Це величезна праця цілого колективу вихованців, педагогів, усіх працівників закладу. Кожен робив, те що вміє і допомагав чим може! Навіть звичайна торгівля солодощами в їх чудових руках перетворилась на святковий ярмарок, який продовжився і на другий день біля Торгового центру! Ми пишаємось силою духу кожного з них, бажанням допомагати та підтримувати наших військових. Також дуже вдячні кожному, хто був присутній, взяв участь в організації, в концерті чи купив смаколик! Кошти будуть витрачені на важливі потреби наших воїнів. Всі разом в єднанні ви зробили спільний внесок в Перемогу! – йдеться в дописі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.