Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » На кригу – обережно: рятувальники Шепетівського району проводять рейди у громадах

На кригу – обережно: рятувальники Шепетівського району проводять рейди у громадах

На кригу – обережно: рятувальники Шепетівського району проводять рейди у громадах

У Шепетівському районі тривають рейди, під час яких рятувальники інформують жителів громад про безпеку у зимовий період, зокрема, вихід на лід.

Як повідомляють у частинах ДСНС, спілкуються із громадами та чергують біля водойм. У Грицівській ТГ рятувальники сьогодні спілкувались із рибалками та перехожими біля місць масового вилову риби. Говорять, що не лише нагадували загальні правила безпеки, а й особливості зимової риболовлі.

Зокрема нагадали про необхідність мати при собі засоби особистої безпеки (плішню, два великі цвяхи, ніж, довгу мотузку чи дошку). Проте загалом громадяни, що мають таке небезпечне захоплення, як зимова риболовля, вважають себе досвідченими екстремалами та запевняють, що ніколи не виходять на лід, не впевнившись у його міцності.

FF0C658F-6F4A-4FEF-BED3-9CC9C5A36DF2.jpeg

Також сьогодні відбувся рейд біля річки Утка.

– Розповідали краянам про те, що вихід на тонкий лід неминуче призведе до загибелі. Нагадали фахівці Служби порятунку і про те, що не варто скорочувати шлях додому через вкриті тонким льодом ставок чи річку, та якщо шлях проходить біля очерету в таких місцях крига завжди неміцна. Не варто залишатися на водоймі у нічний час, адже можна заблукати та не помітити прогалину у кризі, – коментують Славутські рятувальники.

Також за темою: (Не) безпека льоду: рятувальники Шепетівщини закликають бути обачними

– У випадку, якщо крига під ногами затріщала і людина таки опинилася у воді, у жодному разі не можна панікувати. Слід намагатися вибратися на лід, наповзаючи на його край грудьми і почергово витягуючи на поверхню ноги. Повертатися слід у той бік, звідки людина прийшла, де міць льоду вже відома, – пояснюють рятувальники Полонного, які теж сьогодні проводили рейд у своїй громаді.

1.jpg

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.