П’ятниця, 12 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » На Луганщині жінки примусово шпигують за українськими військовими, аби врятувати своїх дітей від розстрілу

На Луганщині жінки примусово шпигують за українськими військовими, аби врятувати своїх дітей від розстрілу

На Луганщині жінки примусово шпигують за українськими військовими, аби врятувати своїх дітей від розстрілу

На Луганщині російські загарбники викрадають дітей та змушують їхніх матерів шпигувати за українськими військовими, погрожуючи розстрілом дітей. Зокрема такі події зафіксовані у Рубіжному. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Орки крадуть дітей, а потім змушують жінок, їхніх матерів, щоб вони йшли на позиції українських військових під виглядом, що їм потрібна гуманітарка, і потім розповідали, як облаштовані їхні позиції. Якщо жінки цього не зроблять, то вони погрожують розстріляти дітей, –заявив Сергій Гайдай.

Зазначимо, що зараз на сході, у Луганській та Донецькій областях, тривають бої, ворог обстрілює мирні міста та села, вбиваючи цивільних. Влада Луганщини неодноразово закликала людей покинути територію області. Водночас росіяни регулярно перешкоджають евакуації, обстрілюючи маршрути, якими пересувається евакуаційний транспорт.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.