Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На місці колишнього пустиря на Хмельниччині заклали молодий ліс

На місці колишнього пустиря на Хмельниччині заклали молодий ліс

На місці колишнього пустиря на Хмельниччині заклали молодий ліс

Понад 20 тисяч сіянців на майже 5 га колишніх деградованих земель висіяли лісівники філії «Старокостянтинівське лісове господарство» ДП «Ліси України». Новий ліс створили на землях, які минулоріч передала їм Старокостянтинівська громада.

  • За екологічну свідомість громаду нагороджено дипломом міжнародного проєкту зі збільшення площі лісового фонду та збереження самосійних лісів – FOREST RECOVERY. Ця програма, підтримана європейськими лісовими асоціаціями FOREST EUROPE та EUSTAFOR, стала важливою складовою у збереженні лісового фонду України.

Співпрацюють місцеве самоврядування та лісівники Старокостянтинівщини вже понад 15 років.

За цей час передали 500 га деградованих та самозаліснених земель. Наразі триває оформлення технічної документації ще на 10 га самосійних лісів.

  • Завдяки співпраці з громадами цьогоріч ми створимо понад 120 га нових лісів. У минулому році до лісового фонду Подільського офісу приєднано 156 га самозаліснених та деградованих земель. На 2024 рік темпи збавляти не плануємо – подано перспективних клопотань на площу понад 470 га, – прокоментував директор Подільського лісового офісу Василь Гончар.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.