Понеділок, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На одному з елеваторів Хмельниччини провели пожежні навчання

На одному з елеваторів Хмельниччини провели пожежні навчання

На одному з елеваторів Хмельниччини провели пожежні навчання

Минулої п’ятниці, 24 травня, на одному з елеваторів регіону відбулись пожежні навчання. До відпрацювання залучили рятувальників, вогнеборців місцевої пожежної команди та працівників служб взаємодії.

  • Спершу – теорія. Присутні ознайомилися з характеристиками об’єкта та особливостями технологічного процесу, далі — практика. За легендою, зайнялося в зерносушарці. Через порушення вимог безпеки вогонь швидко розповсюдився на значну площу, в пастці полум’я опинилося троє працівників. Ще до прибуття професійних рятувальників, вогонь стримували бійці добровільної пожежної команди підприємства. На місці виклику рятувальники розгорнули штаб з ліквідації пожежі. Паралельно з рятуванням «потерпілого» ліквідовували умовну пожежу.

Також відпрацювали передачу відеоінформації за допомогою квадрокоптерів на Оперативно-координаційний центр, де у реальному часі рятувальники бачили ліквідацію пожежі та здійснювали керування підрозділами.

  • Подібні пожежно-технічні навчання дають змогу відпрацювати всі можливі сценарії ліквідації небезпечних ситуацій, порятунок людей та взаємодію між службами. Загалом, від ДСНС до навчання було залучено понад 30 надзвичайників та шість одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.