Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Плужненщині Захисник України зустрівся з ліцеїстами, аби поділитися життєвим та бойовим досвідом

На Плужненщині Захисник України зустрівся з ліцеїстами, аби поділитися життєвим та бойовим досвідом

На Плужненщині Захисник України зустрівся з ліцеїстами, аби поділитися життєвим та бойовим досвідом

У День Гідності та Свободи Плужненський професійний ліцей став ареною для особливої події — відвідин випускника 2018 року випуску Царука Вадима Юрійовича. Він вирішив обрати шлях служби у Збройних Силах України.

– Випускник поділився враженнями від навчання, підкресливши важливість цінностей, які він отримав у Плужненському професійному аграрному ліцеї і які стали його провідними у виборі професійного шляху, в тому числі і для вступу до Збройних Сил, – зазначили у навчальному закладі.

Вадим розповідав учням, що переживав за час, проведений в зоні бойових дій.

– Своїм прикладом показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це. Висловив думку про те, що тільки в єдності – наша сила. Зустріч з колишніми викладачами та сучасними учнями ліцею викликала в гостя ностальгію та глибоке визнання у важливості освітнього внеску, який отримав від свого навчання. Питання від учнів стосувалися різноманітних аспектів військової служби: від щоденного життя до викликів, з якими стикається сучасний військовий. Він наголосив, що військова служба вимагає не лише фізичної готовності, але й розвинутих лідерських та міжособистісних навичок, – додали у закладі.

Як зазначається, Вадим почув від дирекції, педагогічного колективу та учнівської молоді щирі слова подяки і шани за його не легку працю. В знак поваги та пошани учні подарували Воїну ангелочок-оберіг.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.