Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На початку року на потреби України надійде декілька тисяч генераторів

На початку року на потреби України надійде декілька тисяч генераторів

На початку року на потреби України надійде декілька тисяч генераторів

Країни-партнери та міжнародні організації уже передали Україні близько 5 тисяч генераторів. Ще декілька тисяч має надійти на початку року.

За інформацією Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, що збирає і систематизує потреби регіонів у генераторах та координує міжнародну допомогу по цьому напряму, впродовж грудня уряди держав та неурядові організації виділили близько 5 тис. генераторів для забезпечення гуманітарних потреб.

– Росіяни зазнали поразок на полі бою і від того воюють з об’єктами цивільної інфраструктури України. Однак, це лише консолідує міжнародну спільноту в підтримці нашого народу. Світ солідарний з українським народом і допомагає пройти складну зиму 2022-23. Протягом грудня виділено близько 5 тисяч, на початку року очікуємо ще 8 тисяч генераторів різної потужності додатково. Зауважу, що над домовленостями щодо поставки генераторів Уряд працює спільно та злагоджено. Вдячний колегам з Міністерства енергетики, Міністерства закордонних справ, Міністерства охорони здоровʼя України за ґрунтовну роботу з Урядами країн та міжнародними неурядовими організаціями, – каже Олександр Кубраков, Віце-премʼєр-міністр з відновлення України, Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.

Розподіляють генератори відповідно до запитів та потреб регіонів – забезпечують роботу об’єктів критичної інфраструктури, «Пунктів незламності», закладів охорони здоров’я та освіти тощо.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.