Понеділок, 18 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » На Полонщині виявили дві бойові міни та три авіаційні бомби

На Полонщині виявили дві бойові міни та три авіаційні бомби

На Полонщині виявили дві бойові міни та три авіаційні бомби

Небезпечні знахідки часів Другої світової війни виявили за межами се­ла Прис­луч, що на Полонщині. Було знайдено та знешкоджено дві міни 82 мм, а також три авіаційні бомби, які датуються часами Другої світової.

22 груд­ня о 15:00 гру­пою пі­ро­тех­нічних ро­біт Ава­рій­но-ря­ту­валь­но­го за­го­ну спе­ці­аль­но­го приз­на­чен­ня ви­лу­че­но та зни­ще­но дві 82 мм мі­но­мет­ні мі­ни ча­сів Дру­гої сві­то­вої вій­ни, які бу­ло ви­яв­ле­но на­пе­ре­дод­ні за ме­жа­ми се­ла Прис­луч на Полонщині. Про це по­ві­до­ми­ло ГУ ДСНС у Хмель­ницькій об­ласті.

У встановленому порядку всі боєприпаси було знешкоджено. Попри те, що виявлене пробуло довгі роки в землі, міни та бомби були в бойовому стані та несли загрозу жителям навколишньої місцевості, які могли на них наштовхнутися.

Піротехніки повідомляють, що протягом поточного року вони знищили 2 419 небезпечних об’єктів. ДСНС Ук­ра­їни звер­та­єть­ся до гро­ма­дян із зас­те­ре­жен­ням дот­ри­му­ва­тись пра­вил без­пе­ки під час ви­яв­лення ви­бу­хо­не­без­печних пред­ме­тів.

Популярні пости