Субота, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Полонщині зняли фільм про «маріупольських» жінок, які ховалися від обстрілів

На Полонщині зняли фільм про «маріупольських» жінок, які ховалися від обстрілів

На Полонщині зняли фільм про «маріупольських» жінок, які ховалися від обстрілів

У Полонному, що на Шепетівщині, у технічному приміщенні укриття зняли кінострічку про місто Маріуполь та декількох жінок в укритті з різними життєвими долями, які склалися під час війни: хтось із них втратив сина, хтось чоловіка, інша – батька, ще одна — маленьку дитину, а хтось овдовів, так і не одружившись.

Працювали над фільмом і місцеві жителі, і приїжджі з Києва та Борисполя актори, оператори та режисери. Про це Суспільному розповіла начальниця Полонського відділу культури Тетяна Ярославська, яка також знімалася в стрічці.

– У столиці знімаю серіали, проте, змушений був перебратися в Полонне до батьків. Тож, ідея зайнятися творчістю сподобалася, хоча професійної техніки бракувало. Тому світло довелося робити тут самостійно, а над мізансценами працювати. Втім, все вдалося, – зазначає оператор-постановник Ярослав Ярославський.

Звуком та монтажем займався актор кіно й театру Захар Макух. Розповідає, що він із родиною також два тижні перебував в укритті вдома, у Броварах. Там ракета в перший же день влучила в місце, де розташована військова частина. В укритті теж були дуже схожі історії.

Фільм дуже зворушливий. Я показував мамі, дружині, в кожного воно зачіпляє щось своє. І сльози, і емоції, – розповідає Захар Макух.

Акторки в стрічці – місцеві жінки, здебільшого з полонського театру. Режисер театру Сергій Шевчик переконаний, що відіграли всі з повною віддачею.

Я знав, що це кіно побачить вся Україна, і мені дуже хочеться вірити, що його побачить, якщо не весь, то чверть світу. Та чверть, яка зараз за нас, за Україну, – говорить Сергій Шевчик.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.