Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » На Понінківщині стартує осіння диспансеризація тварин

На Понінківщині стартує осіння диспансеризація тварин

На Понінківщині стартує осіння диспансеризація тварин

Наступного тижня у Понінківскій ТГ – початок осінньої диспансеризації тварин. Кого і від чого щеплюватимуть та куди можуть звернутися власники тварин – у матеріалі.

З 1 листопада у Понінківській громаді розпочнуть осінню диспансеризацію тварин. Її проводитимуть спеціалісти Полонської районної державної лікарні ветеринарної медицини. Медики анонсують комплекс обов’язкових осінніх протиепізоотичних, лабораторно-діагностичних, лікувально-профілактичних заходів з повним охопленням поголів’я. А саме: 

  • ВРХ – дослідження на туберкульоз, щеплення проти сибірки, забір для лабораторних досліджень;
  • ДРХ – щеплення проти сибірки;
  • м’ясоїдні (собаки, коти) – щеплення проти сказу;
  • свині – щеплення проти класичної чуми свиней;
  • птиця – щеплення проти хвороби Ньюкасла.

Під час проведення протиепізоотичних заходів буде забезпечуватись здійснення широкої роз’яснювальної роботи серед власників щодо умов утримання тварин, годівлі, а також недопущення виникнення інфекційних хвороб включно з такими, як АЧС, сказ, лейкоз, грип птиці, проведення ідентифікації усіх тварин, у тому числі, приплоду, з обов’язковим кріпленням бирок єдиного зразка.

За деталями власники тварин можуть звернутися у Полонську державну службу ветеринарної медицини за адресою: м. Полонне, вул. Князя Романа, 9; тел.: 2-04-96.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.