Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » На ринку праці Хмельниччини – брак кваліфікованих робітничих кадрів

На ринку праці Хмельниччини – брак кваліфікованих робітничих кадрів

На ринку праці Хмельниччини – брак кваліфікованих робітничих кадрів

У період із січня по травень 2022 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 28,1 тис. громадян. Про свою потребу у кадрах до служби заявили 2,5 тис. роботодавців. Якою є ситуація на регіональному ринку праці повідомляють у центрі зайнятості.

Сьогодні на одну вакансію в середньому претендує 9 безробітних. Не вистачає кваліфікованих робітничих кадрів. Адже майже 70% вакансій припадають на професії зі сфери торгівлі та послуг, сільського господарства, переробної промисловості, транспорту тощо, – коментує ситуацію на ринку праці директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

За статистикою, упродовж 5 місяців 2022 року:

  • 5,9 тис. осіб працевлаштовано, в тому числі, 4,9 тис. зареєстрованих безробітних;
  • 976 осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;
  • 1,2 тис. проходили професійне навчання;
  • видано 2 ваучера для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років;
  • документи для компенсації витрат на оплату праці у розмірі 6,5 тис. грн подали 148 роботодавців за працевлаштування 218 внутрішньо переміщених осіб.

Станом на 1 червня 2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 12,3  тис. осіб. Серед безробітних 57,3% складали жінки, 25,7% – молодь віком до 35 років, 20,7% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 46,8% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.