Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині безробітних запрошують навчатись на сільгосппрацівників

На Шепетівщині безробітних запрошують навчатись на сільгосппрацівників

На Шепетівщині безробітних запрошують навчатись на сільгосппрацівників

В Україні аграрний сектор продовжує свою роботу і відтак, є потреба у кваліфікованих кадрах. Їх, кажуть у Центрі зайнятості, готові навчати, перевчати та підвищувати у кваліфікації.

Хмельницька обласна служба зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних громадян, зокрема, і для галузі сільського господарства. Так, на замовлення роботодавців безробітні можуть здобути професії: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1» (або підвищити кваліфікацію за категоріями «А2», «В1», «В2», «В3», «С», «D1», «Е1», «Е2», «G1», «G2», «H»), водій автотранспортних засобів категорії «С» (або підвищити кваліфікацію за категоріями «С1», «С1Е», «СЕ»), слюсар-ремонтник, фермер, робітник фермерського господарства та інші.

Навчатимуть фахівців на базі ЦПТО ДСЗ (центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості). Їх в Україні функціонує 11 і вони приймають слухачів з усіх регіонів. 

Перед початком весняно-польових робіт курси цільового призначення дуже актуальні для сільськогосподарської галузі. Наприклад: «Нові технології вирощування сільськогосподарських культур з використанням сучасної сільгосптехніки», «Основні операції технічного обслуговування сільськогосподарської техніки при підготовці до весняно-польових робіт», «Вивчення нової техніки і прогресивних технологій вирощування та захисту основних сільськогосподарських культур» тощо. Тематика курсів та ïx обсяг може коригуватися, залежно від рівня знань здобувачів освіти та потреб роботодавців.

З графіком формування навчальних груп на березень можна ознайомитись за посиланням: https://is.gd/IhLP9d

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.