Субота, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині чоловік напав з ножем на колишню дружину

На Шепетівщині чоловік напав з ножем на колишню дружину

На Шепетівщині чоловік напав з ножем на колишню дружину

Подія сталася 28 грудня близько о 21:00 у селі Михнів Шепетівського району. Скандал розгорівся між 36-річною жінкою та її колишнім чоловіком, після чого останній напав на жінку з ножем.

Злов­мисни­ку до­ве­деть­ся від­по­ві­да­ти за ч. 1 ст. 115 че­рез ст. 15 (за­мах на вбивс­тво) Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни, сан­кція якої пе­ред­ба­чає від 7 до 15 ро­ків поз­бавлен­ня во­лі.

Попри те, що подружжя місяць тому розійшлося, чоловік продовжує слідкувати за життям колишньої коханої. Ос­танні кіль­ка днів злов­мисник вид­зво­ню­вав по­тер­пі­лу і на­по­ля­гав на зус­трі­чі. В ре­зуль­та­ті жін­ка по­го­ди­лась і вий­шла до зу­пин­ки, де пі­доз­рю­ва­ний ра­зом з ком­па­ні­єю роз­пи­вав спир­тне.

Під час конфлікту у приміщенні перебували свідки. Саме вони зупинили колишнього чоловіка, який накинувся з ножем на жінку та завдав їй кілька ударів у спину та груди. Потерпіла отримала порізи, її госпіталізували.

Злов­мисник з міс­ця по­дії втік, про­те по­лі­цей­ські зат­ри­ма­ли його за «га­ря­чи­ми слі­да­ми». На­ра­зі йому вже ого­ло­си­ли про пі­доз­ру за ч. 1 ст. 115 че­рез ст. 15 (за­мах на вбивс­тво) Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни, сан­кція якої пе­ред­ба­чає по­ка­ран­ня у виг­ля­ді від 7 до 15 ро­ків поз­бавлен­ня во­лі. Ви­рі­шу­єть­ся пи­тан­ня про об­рання пі­доз­рю­ва­но­му мі­ри за­по­біж­но­го за­хо­ду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.