Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині група людей напала на представників ТЦК: як реагує суспільство

На Шепетівщині група людей напала на представників ТЦК: як реагує суспільство

На Шепетівщині група людей напала на представників ТЦК: як реагує суспільство

Цими вихідними у соціальних мережах оприлюднили відео, де жінки в одному із сіл Шепетівського району б’ють авто та нападають на представників ТЦК.

На ситуацію відреагували у Хмельницькому ОТЦК та СП. Їх відділ зв’язків з громадськістю оприлюднив офіційну позицію структури.

  • До уваги громадськості та представників ЗМІ! Повідомляємо, що під час проведення заходів оповіщення на військовослужбовців Шепетівського РТЦК скоєно напад групою агресивних місцевих мешканок. У результаті протиправних дій громадянок пошкоджено службовий автомобіль. На місце події було викликано представників поліції. Переконані, що правоохоронні органи повно та всебічно проведуть розслідування та нададуть об’єктивну правову оцінку діям вказаних осіб. Нагадуємо, що за перешкоджанню проведення заходів з мобілізації передбачено кримінальну відповідальність, – повідомляє служба зв’язків з громадськістю Хмельницького ОТЦК та СП.

Настрої суспільства – полярні. У коментарях до відео є дописувачі, які підтримують такі дії.

На противагу, є дописувачі, які не розуміють таких дій.

Свою позицію публічно висловила і наша землячка, поетеса Олена-Іськова Миклащук, авторка, зокрема воєнної поезії, та дружина українського Оборонця.

Цю ж думку поділяє і волонтерка Христина Янушевська.

Редакція порталу “Хмельниччина Північ” оприлюднює свою офіційну позицію: важливо пам’ятати про те, що ворогом українців є країна-терорист рф та всі ті, хто її підтримує. Тож, аби нам вижити як нації та буквально вижити, слід боротися. Якщо ви цивільні в тилу, задонатьте на підтримку Сил Оборони. Це можна зробити або у співпраці з перевіреними Фондами, або ж закинути донат місцевим волонтерам, чи на відкритий збір Воїнам, яким ви довіряєте.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.