Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині переселенка з Ірпеня безкоштовно навчає інших заробляти та розвиватися у сфері SMM

На Шепетівщині переселенка з Ірпеня безкоштовно навчає інших заробляти та розвиватися у сфері SMM

На Шепетівщині переселенка з Ірпеня безкоштовно навчає інших заробляти та розвиватися у сфері SMM

Війна в країні похитнула звичний світ кожного українця. Вона поставила людей і бізнеси у нові умови та зіштовхнула з новими потребами. Хтось втратив роботу, хтось житло чи справу життя. Але попри наявні перешкоди, наші громадяни та сама країна намагаються відновлюватись та підтримувати один одного. Зокрема тисячі українців щодня вражають своїми історіями про надважливу допомогу Збройним Силам України, а також співгромадянам.

Сьогодні ми розповідаємо вражаючу історію переселенки з Ірпеня, якій все-ж-таки вдалося виїхати на Шепетівщину і почати активно, 24/ 7, займатися волонтерством та безкоштовно навчати інших заробляти гроші у сфері маркетингу та SMM.

Крістіна Ворушило до війни активно займалася бізнесом у сфері маркетингу, систематично проводила навчання для тисяч учасників, подорожувала та мріяла. Війна ж змінила все.

Своє життя я присвятила родині, навчанню та роботі. Кожен день був розпланований та розписаний щохвилини. Кожного дня нові виклики та перемоги. Але тут війна, яка зруйнувала все, – плани, мрії, просто все… – розповідає Крістіна.

У перший тиждень, відколи почалася повномасштабна війна, переселенка разом з родиною перебувала в Ірпені. Однак, з підвалу продовжувала працювати, адже обов’язки перед клієнтами та замовниками, як каже, ніхто не відміняв. Також дівчина додає, що кожному в ті страшні дні хотілося допомогти, підтримати словом та ділом, показати нашу єдність.

Ми повідомили всіх наших клієнтів про те, що перші місяці будемо працювати безкоштовно. Адже соціальні мережі, які ми їм ведемо та розвиваємо, – це засоби масової інформації. І ми усвідомлювали відповідальність та надважливість комунікацій під час війни, – продовжує розповідати переселенка.

Діставшись Шепетівського району, Крістіна Ворушило почала активно займатися волонтерством. У їхньому будинку, в якому вони тимчасово поселилися, «пересиділи» активні бойові дії понад 50 мешканців з Чернігова, Києва, Ірпеня.

Так, важко приймати та допомагати стільком людям, адже в кожного свої бажання, потреби та вимоги. Когось потрібно заспокоїти, комусь допомогти виїхати з дітьми за кордон, когось просто прихистити, бо немає куди повертатися. Інколи бували такі дні, що в будинку проживало понад 20 осіб. Та й самій не легко, бо все, що ми мали, покинули в Ірпені. Але я собі щодня казала, що ми мало прихистили, потрібно допомогти ще і ще, – додає Крістіна Ворушило.

Згодом дівчина прийняла рішення безкоштовно навчати інших тому, що сама добре знає та вміє, – маркетингу в соціальних мережах. Адже нині це, як ніколи, актуально та необхідно. Крім того, це ще й одна із прибуткових справ.

Наразі у школі SMM навчається 600 осіб з різних куточків України. Курс повністю безкоштовний та триватиме понад чотири місяці. Під час навчання учасники проходять як теорію, так і практику. Так, відверто кажучи, інколи потрібно просидіти цілу ніч, аби перевірити домашнє завдання усіх учасників, але я буду неймовірно щаслива, якщо мій курс допоможе іншим просуватися кар’єрною драбиною чи просто достатньо заробляти на життя для себе та своєї родини, – наголошує коуч-тренерка.

Також нам вдалося поспілкуватися з учасниками цього проєкту, хто вдосконалює вже набуті знання та досвід. Комусь ці знання необхідні, щоб розпочати новий «виток» у роботі, адже втратили попередню і не знають, чи буде куди повертатися.

У моєму житті не доводилося зіштовхуватися з SMM. Так, я є в соціальних мережах, але ніколи там не працювала. Коли почула про курс, прийняла рішення набути нову сучасну компетенцію. Зізнаюся, думала, що нічого не вийде та буде складно, адже SMM – це робота з людьми, але наша тренерка пояснює «високі матерії» та технології зрозумілими і водночас професійними, та доступними словами. Ще вражає те, що є систематичний зворотній зв’язок, і я розумію тоді, в якому напрямку рухатися, – розповідає Каріна Морозова, учасниця проєкту.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.