Субота, 14 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині поліція продовжує виявляти алкогольні “точки” та вилучати автівки у нетверезих водіїв

На Шепетівщині поліція продовжує виявляти алкогольні “точки” та вилучати автівки у нетверезих водіїв

На Шепетівщині поліція продовжує виявляти алкогольні “точки” та вилучати автівки у нетверезих водіїв

На Шепетівщині правоохоронці попереджають громадян щодо суворої заборони продажу алкоголю та вилучення автівок у нетверезих водіїв.

З 1 березня та до завершення воєнного стану в законну дію вступила заборона на продаж алкоголю на території району, окрім слабоалкогольних напоїв у деяких містах. Продаж спиртного кустарного виробництва заборонений законодавством і в мирний час, – зауважують в Шепетівському РУП.

Водіїв, що перебувають за кермом у стані сп’яніння, позбавлятимуть транспортних засобів. Вилучені автівки правоохоронці передаватимуть на потреби Збройних Сил України.

Наразі особливу увагу працівники сектору превенції та кримінальної поліції Шепетівського РУП приділяють виявленню та ліквідації діючих алкоточок, де недобросовісні громадяни збувають спиртне кустарного виробництва, – додають в управлінні.

Причетні до продажу спиртного будуть притягуватися до відповідальності за ст.164-16 КУпАП (Зайняття забороненими видами господарської діяльності). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу до 34 тисяч гривень.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.